See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi planowania i zakupu mediów na potrzeby reklamy Telewizji Polskiej S.A. w likwidacji w okresie 12 miesięcy.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje planowanie i zakup mediów na potrzeby reklamy Telewizji Polskiej S.A. w likwidacji w zakresie objętym umową z dnia 12 grudnia 2024 r.
Interne Kennung: ZP/THXH/98/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001