817781-2025 - Ergebnis
Niederlande – Spielplatzausrüstungen – ROVK Leveren en plaatsen speeltoestellen
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelROVK Leveren en plaatsen speeltoestellen
BeschreibungDe Gemeente wil een raamovereenkomst aangaan voor de levering en plaatsing van speeltoestellen, sport- en beweegtoestellen voor de openbare ruimte. De speeltoestellen en sport- en beweegtoestellen worden in deze aanbesteding verder benoemd als speeltoestel. Het gaat in dit geval om renovatie van bestaande locaties en aanleggen nieuwe speellocaties. Binnen de raamovereenkomst worden vijf (5) Opdrachtnemers geselecteerd. Per speellocatie kunnen één of meerdere speeltoestellen worden geleverd en geplaatst. -
Interne Kennung022-2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37535200 Spielplatzausrüstungen
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungDe Gemeente wil een raamovereenkomst aangaan voor de levering en plaatsing van speeltoestellen, sport- en beweegtoestellen voor de openbare ruimte. De speeltoestellen en sport- en beweegtoestellen worden in deze aanbesteding verder benoemd als speeltoestel. Het gaat in dit geval om renovatie van bestaande locaties en aanleggen nieuwe speellocaties. Binnen de raamovereenkomst worden vijf (5) Opdrachtnemers geselecteerd. Per speellocatie kunnen één of meerdere speeltoestellen worden geleverd en geplaatst.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenDe raamovereenkomst gaat in op 15 juni 2025 en eindigt op 14 juni 2027. Na het verstrijken van de looptijd kan de raamovereenkomst optioneel eenzijdig door de Gemeente worden verlengd met drie (3) periodes van twee (2) jaar. Uiterlijk 3 maanden voor het verstrijken van de raamovereenkomst wordt hierover vanuit de Gemeente schriftelijk uitsluitsel gegeven.