2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst dienstverlening leaseauto's 2026-2031
Beschreibung: - Full Operational Lease van ongeveer 25 (elektrische) voertuigen - Contractvorm: Raamovereenkomst met inzicht in de lease componenten - Categorieën berijders: Directie, Leidinggevenden, Commerciële/ambulante functies. - Full Operational Lease van ongeveer 25 (elektrische) voertuigen - Contractvorm: Raamovereenkomst met inzicht in de lease componenten - Categorieën berijders: Directie, Leidinggevenden, Commerciële/ambulante functies.
Interne Kennung: P000029-01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50111100 Fuhrparkverwaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdracht kan maximaal 1 jaar (12 maanden) worden verlengd.