2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obnova zdroje Teplárna - Odborný dozor investora
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je poskytování služeb ve společnosti Plzeňská teplárenská, a.s. (dále jen „PLTEP“) při přípravě, realizaci a uvádění do provozu projektu v rámci obnovy zdroje v PLTEP, kde projektem Obnova zdroje Teplárna se nazývá projekt výstavby paroplynového cyklu včetně příslušenství v PLTEP, areál Teplárna (dále jen „Obnova zdroje Teplárna“). Veřejná zakázka bude provedena v souladu s požadavky, podmínkami, specifikacemi a ostatními údaji a informacemi, které jsou podrobně obsaženy v knize A a B ZD. Základní rozsah služeb - zadavatel předpokládá následující základní rozsah služeb v areálu Teplárna tvořícího veřejnou zakázku: A. Technický dozor investora (dále jen „TDI”) bude v rámci rozsahu plnění zajišťovat ve všech fázích projektu Obnova zdroje Teplárna soulad a koordinaci projektové dokumentace s požadavky smlouvy na Obnovu zdroje Teplárna a dohled nad realizací projektu Obnova zdroje Teplárna tak, aby probíhala v souladu s projektovou dokumentací, platnými právními předpisy a technickými normami. Dále bude zodpovědný za kontrolu kvality prováděných prací, kontrolu dodržování harmonogramu a rozpočtu a v případě neplnění, aktivní návrh opatření. Součástí rozsahu služeb bude také dohled nad bezpečností práce na staveništi, schvalování jednotlivých etap realizace a pravidelná komunikace s projektanty a zhotoviteli, a to zejména s ohledem na potřeby objednatele a s ohledem na požadavky dotačního programu. B. Stavební dozor investora (dále též jen „SDI“) bude v rámci rozsahu plnění zajišťovat průběžnou kontrolu stavebních prací, aby byly prováděny v souladu se schválenou projektovou dokumentací, platnými předpisy a technickými normami. Bude dohlížet na kvalitu prací, postup podle harmonogramu a dodržení rozpočtu. Součástí jeho činností bude také kontrola dodržování bezpečnostních předpisů na staveništi a pravidelné konzultace s projektanty a zhotoviteli ohledně případných změn a problémů v průběhu výstavby, a to zejména s ohledem na požadavky stavebního zákona. C. další služby pro zajištění řádného plnění projektu Obnova zdroje Teplárna. Souhrnný rozsah služeb dle písmen A., B. a C. výše je dále také nazývaný jako „Odborný dozor investora“ nebo „ODI“. Pro definici rozsahu plnění Odborného dozoru investora se osoby vykonávající tuto činnost souhrnně nazývají Zástupci odborného dozoru investora (dále jen „Zástupci ODI“). Podrobnější popis předmětu plnění je uveden v Zadávací dokumentaci.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71500000 Dienstleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Obnova zdroje Teplárna - Odborný dozor investora
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny závazku jsou uvedeny v Zadávací dokumentaci.