See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa zestawów komputerowych do USK-1 w Szczecinie
Beschreibung: Szczegółowy opis poszczególnych pakietów znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 565429-2025
Interne Kennung: ZP-261-65/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1–109 zestawów komputerowych–komputer typ 1+monitor
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 1–109 zestawów komputerowych–komputer typ 1+monitor
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2–24 zestawy komputerowe–komputer typ 1+dwa monitory
Interne Kennung: Pakiet nr 2–24 zestawy komputerowe–komputer typ 1+dwa monitory
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3–68 zestawów komputerowych–komputer typ 2+monitor
Interne Kennung: Pakiet nr 3–68 zestawów komputerowych–komputer typ 2+monitor
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4–45 zestawów komputerowe–komputer typ 1+monitor
Interne Kennung: Pakiet nr 4–45 zestawów komputerowe–komputer typ 1+monitor
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5–64 zestawy komputerowe–komputer typ 2+monitor
Interne Kennung: Pakiet nr 5–64 zestawy komputerowe–komputer typ 2+monitor