817950-2025 - Wettbewerb
Belgien – Computerplattformen – Media Integratie Platform
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Media Integratie Platform
Beschreibung: VRT wenst over te gaan tot de aankoop, implementatie en integratie van een Media Integratie Platform voor audio. Dit platform zal een centrale rol spelen in de verwerking van alle VRT-audio, waaronder radio-uitzendingen, podcasts en andere audiocontent. De oplossing moet schaalbaar, toekomstgericht en efficiënt zijn, met bijzondere aandacht voor compliance recording, bewerking, verrijking, beheer en distributie van audio.
Interne Kennung: 2025/OO/803
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30211300 Computerplattformen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
2. Procedure
Procedure
Titel: Media Integratie Platform
Interne identificatiecode: 2025/OO/803
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30211300 Computerplatforms
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen