2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pořízení, úprava, nasazení a provoz systému pro ověřování identit a důvěryhodný přístup osob s využitím čipových karet pro Nemocnici Šumperk a.s.
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je analýza vhodného nasazení a technického návrhu řešení, dodávka potřebného HW, dodávka SW licencí, nasazení (příprava, instalace, konfigurace), úprava krabicového řešení dle schválené analýzy, testovací provoz, definice, zpracování a vedení projektové dokumentace, školení a dozor při implementaci včetně kontroly plnění stanovených cílů a servisní podpora pro řešení na ověřování identit a důvěryhodný přístup osob s využitím čipových karet. Podrobná specifikace předmětu plnění této veřejné zakázky je obsažena v příloze č. 4 zadávací dokumentace – Technická specifikace plnění.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung, 72611000 Technische Computerunterstützung, 30237460 Computertastaturen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: N006/24/V00024882
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72222300 Informationstechnologiedienste, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72263000 Software-Implementierung, 72611000 Technische Computerunterstützung, 30237460 Computertastaturen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazená změna závazku ze smlouvy na realizaci veřejné zakázky se týká doby plnění veřejné zakázky dle čl. 4. této ZD. Zadavatel si vyhrazuje možnost prodloužení termínu plnění uvedeného v článku II, odst. 2.2, druhý a třetí bod Smlouvy v případě, že vybraný dodavatel objektivním způsobem doloží mimořádný výpadek výrobků potřebných k plnění dle této smlouvy či vlastního omezení provozu, vzniklý po uzavření Smlouvy, a to zejména v důsledku probíhajícího válečného konfliktu na Ukrajině nebo v důsledku existence vyšší moci z jiných důvodů. Prodloužení termínu plnění dle článku II, odst. 2.2, druhý a třetí bod Smlouvy může být provedeno v případě splnění podmínek stanovených v předchozí větě, a to maximálně o dobu prokázaného výpadku výrobků nebo o dobu prokázaného vlastního omezení provozu.