2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup oprogramowania ITSM i oprogramowania do zarządzania switchami
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup oprogramowania ITSM i oprogramowania do zarządzania switchami: Nazwa części 1: Zakup rozszerzenia posiadanej licencji LifeTime ON-PREMISE oraz przedłużenia wsparcia technicznego dla systemu klasy ITSM dla jednostek organizacyjnych Państwowej Inspekcji, Nazwa części 2: Zakup oprogramowania do zarządzania switchami (oprogramowanie HPE IMC Enterprise Edition Software Platform with 50-Node E-LTU). Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części: Część 1 obejmuje: Główny przedmiot: 48000000-8 pakiety oprogramowania i systemy informatyczne Dodatkowe przedmioty: 80500000-9 – Usługi szkoleniowe W zakresie oprogramowania ITSM - zakup rozszerzenia posiadanego oprogramowania Oxari, w tym licencja na moduły: Oxari ServiceDesk Agent, Oxari CMDB Enterprise – licencja bez elementów konfiguracji, Oxari Knowledge Base (baza wiedzy), Oxari Asset Management Enterprise – licencja bez limitu zarządzanych zasobów, oraz przedłużenie wsparcia technicznego systemu Oxari i ITManager wraz z modułami na okres 48 miesięcy. Dopuszczono również zaoferowanie oprogramowania równoważnego do oprogramowania Oxari i ITManager spełniającego wymagania Zamawiającego. Część 2 obejmuje: Główny przedmiot: 48000000-8 pakiety oprogramowania i systemy informatyczne W zakresie oprogramowania do zarządzania switchami -będzie zakupione oprogramowanie HPE IMC Enterprise Edition Software Platform with 50-Node E-LTU. Jest to platforma, która obejmuje zarówno urządzenia HPE jak i innych producentów. Wyposażona jest w moduły do zarządzania siecią i analizy ruchu sieciowego. Pozwala również na integrację z programami firm trzecich. Dopuszczono również zaoferowanie oprogramowania równoważnego do oprogramowania HPE IMC Enterprise Edition Software Platform with 50-Node E-LTU
Interne Kennung: GIP-GOZ.213.190.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy eZamówienia, która jest dostępna pod adresem strona internetowahttps://ezamowienia.gov.pl/pl/. Po wyborze oferty najkorzystniejszej w zakresie formalnych uzgodnień dotyczących zawarcia umowy Zamawiający dopuszcza porozumiewanie się za pośrednictwem poczty email. Korzystanie z Platformy eZamówienia jest bezpłatne. 2. Szczegółowe informacje dotyczące komunikacji między Zamawiającym a wykonawcami oraz sposób przygotowania oferty zostały opisane w swz zamieszczonej na stronie internetowej prowadzonego postępowania wskazanej w pkt 5.1.11 Ogłoszenia. 3. Zamawiający w toku prowadzenia postępowania zastosuje procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 4. Zamawiający zastrzega sobie możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w całości lub części zamówienia nie zostały mu przyznane, zgodnie z art. 257 ustawy Pzp. 6. Od Wykonawcy, którego oferta zostanie wybrana jako najkorzystniejsza , wymagane będzie wniesienie przed zawarciem umowy zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości i warunkach określonych odpowiednio we „Wzorach umowy" załącznik do swz 7. Klazula RODO w swz 8. Dodatkowa informacja do pkt 5.1.12 Ogłoszenia: Termin wykonania zamówienia 1) Część 1 – 25 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy oraz przedłużenie wsparcia technicznego systemu Oxari i ITManager wraz z modułami na okres 48 miesięcy od dnia dostawy Część 2 – 25 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy Wykonawcy będą związani ofertą do dnia 11.04.2026 roku, przy czym pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Zakup rozszerzenia posiadanej licencji LifeTime ON-PREMISE oraz przedłużenia wsparcia technicznego dla systemu klasy ITSM dla jednostek organizacyjnych Państwowej Inspekcji
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest zakup oprogramowania ITSM i oprogramowania do zarządzania switchami: Nazwa części 1: Zakup rozszerzenia posiadanej licencji LifeTime ON-PREMISE oraz przedłużenia wsparcia technicznego dla systemu klasy ITSM dla jednostek organizacyjnych Państwowej Inspekcji W zakresie oprogramowania ITSM - zakup rozszerzenia posiadanego oprogramowania Oxari, w tym licencja na moduły: Oxari ServiceDesk Agent, Oxari CMDB Enterprise – licencja bez elementów konfiguracji, Oxari Knowledge Base (baza wiedzy), Oxari Asset Management Enterprise – licencja bez limitu zarządzanych zasobów, oraz przedłużenie wsparcia technicznego systemu Oxari i ITManager wraz z modułami na okres 48 miesięcy. Dopuszczono również zaoferowanie oprogramowania równoważnego do oprogramowania Oxari i ITManager spełniającego wymagania Zamawiającego
Interne Kennung: 1.GIP-GOZ.213.190.2025
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Zakup oprogramowania do zarządzania switchami (oprogramowanie HPE IMC Enterprise Edition Software Platform with 50-Node E-LTU)
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest zakup oprogramowania ITSM i oprogramowania do zarządzania switchami: Zakup oprogramowania do zarządzania switchami (oprogramowanie HPE IMC Enterprise Edition Software Platform with 50-Node E-LTU) W zakresie oprogramowania do zarządzania switchami -będzie zakupione oprogramowanie HPE IMC Enterprise Edition Software Platform with 50-Node E-LTU. Jest to platforma, która obejmuje zarówno urządzenia HPE jak i innych producentów. Wyposażona jest w moduły do zarządzania siecią i analizy ruchu sieciowego. Pozwala również na integrację z programami firm trzecich. Dopuszczono również zaoferowanie oprogramowania równoważnego do oprogramowania HPE IMC Enterprise Edition Software Platform with 50-Node E-LTU.
Interne Kennung: 2.GIP-GOZ.213.190.2025