See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de overslag van selectief ingezameld huishoudelijk restafval, gft, pmd, pk en grofvuil van de recyclageparken in een daartoe vergunde installatie
Beschreibung: Deze opdracht heeft als doel de afvalstoffen die door de ophalers niet rechtstreeks naar de verwerkingsinstallatie kunnen afgevoerd worden, tijdelijk over te slaan en nadien met geschikt transportmateriaal naar de eindverwerking te vervoeren. De overslag dient verzekerd te worden gedurende het hele jaar. Het afval wordt in vier categorieën onderverdeeld: 1 overslag van restafval 2 overslag van gft (groenteafval, fruitafval en tuinafval) 3 overslag van papier en karton (PK) en PMD bij calamiteiten 4 overslag van grofvuil van de recyclageparken
Interne Kennung: GAC_2024_03098
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1