2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce EPS a ER v budovách divadla PASÁŽ a kina PASÁŽ
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace elektronické požární signalizace (dále jen „EPS“) včetně napojení na pult centralizované ochrany (PCO), demontáže stávající instalace systému EPS, instalace nového evakuačního rozhlasu (ER) (rozšíření stávajícího evakuačního rozhlasu v budově KD FÓRUM) včetně úplného, funkčního a bezvadného provedení všech montážních prací, dodávek potřebných materiálů a zařízení nezbytných pro řádné dokončení díla, a provedení všech činností, jejichž provedení je pro řádné dokončení díla nezbytné. Dílo bude realizováno v rozsahu projektové dokumentace pro výběr zhotovitele Projekt ve stupni Dokumentace pro výběr zhotovitele řeší pouze zadání, rozsah, umístění a volbu prvků, základní seznam a umístění monitorovaných vstupů, základní seznam a umístění ovládaných výstupů a minimální požadavky na dílo. Neřeší detailní zapojení, výpočty odběrů jednotlivých zařízení a úbytků na jednotlivých vedení, výpočty kapacit akumulátorů pro požadovanou dobu zálohy, adresaci a nastavení systému, tvorbu matice diagramu příčin a následků a programování vazeb systému a jeho výstupů. Toto bude součástí dalšího stupně projektové dokumentace vypracované dodavatelem díla – realizační (výrobní) dílenské dokumentace.
Interne Kennung: 25030021
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen, Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31625100 Brandmeldesysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31625200 Brandmeldeanlagen, 31625000 Einbruchs- und Feuermelder, 35111500 Brandunterdrückungssystem, 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen, 51700000 Installation von Feuerschutzausrüstung, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45312100 Installation von Brandmeldeanlagen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45343000 Brandschutz-Installationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45311000 Installation von Elektroanlagen, 31625200 Brandmeldeanlagen, 31625000 Einbruchs- und Feuermelder, 35111500 Brandunterdrückungssystem, 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen, 51700000 Installation von Feuerschutzausrüstung, 45312100 Installation von Brandmeldeanlagen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45343000 Brandschutz-Installationsarbeiten
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Podmínky jsou definovány v obchodních podmínkách - vyhrazená změna závazku dle § 100 odst. 1 zákona.