2. Verfahren
Verfahren
Titel: Správa, rozvoj a provoz design systému gov.cz_
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody bez obnovení soutěže mezi zadavatelem a jedním dodavatelem, jehož nabídka bude vyhodnocena jako ekonomicky nejvýhodnější, na jejímž základě budou uzavírány dílčí smlouvy na služby týkající se předmětu plnění vymezeného níže. Dílčí smlouvy mohou být uzavírány až do finančního limitu rámcové dohody, který je 12.000.000,- Kč bez DPH. Limit se také vztahuje na jednotkové ceny uvedené v nabídce vybraného dodavatele, které v rámci plnění nemohou být překročeny. Předmětem plnění je zajištění kontinuální správy, rozvoje a provozu design systému gov.cz, včetně návrhu a implementace nových komponent a šablon, údržby a refaktoringu stávajících prvků, zajištění přístupnosti dle WCAG 2.1/2.2 a EN 301 549, provozu infrastruktury a metodické podpory. Součástí předmětu plnění je také zajištění průběžného poskytování provozních služeb definovaných v Katalogu služeb (DS-01 – DS-03), které jsou poskytovány kontinuálně po dobu účinnosti rámcové dohody. Katalog služeb tvoří přílohu č.8 této ZD a zároveň přílohu č. 1B Návrhu Rámcové dohody (Příloha č. 4 této ZD). Předmět plnění veřejné zakázky je dále specifikován v návrhu rámcové dohody (Příloha č. 4 této ZD) a v technické specifikaci (Příloha č. 7 této ZD).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72253200 Systemunterstützung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0002
Interne Kennung: N006/25/V00036457