See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego w podziale na pakiety, znak sprawy: AEZ/S-021/2025
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia są dostawy sprzętu komputerowego w podziale na pakiety, na potrzeby jednostek organizacyjnych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, w podziale na 9 części zamówienia zwane Pakietami od 1 do 9: Pakiet 1: Dostawa laptopa 13" typ 1, Pakiet 2: Dostawa laptopów 14" typ 1, Pakiet 3: Dostawa laptopów 15" typ 1, Pakiet 4: Dostawa laptopów 13" typ 2, Pakiet 5: Dostawa laptopów 14" typ 2, Pakiet 6: Dostawa laptopów 16" typ 2, Pakiet 7: Dostawa komputerów AIO, Pakiet 8: Dostawa komputerów SFF, Pakiet 9: Dostawa laptopa 14" typ 3. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Formularzach wymaganych warunków technicznych, stanowiących odpowiednio dla Pakietu 1-9 Załączniki nr 2.1 -2.9 do SWZ. Ilości sprzętu zostały zaś określone w Formularzach ofertowych, stanowiących odpowiednio dla Pakietu 1-9 Załączniki nr 1.1 -1.9 do SWZ. 3. Do obowiązków Wykonawcy należeć będzie realizacja przedmiotu zamówienia zgodnie z postanowieniami Projektu umowy, stanowiącego Załącznik nr 6 do SWZ. 4. Dostawa urządzeń nastąpi do Działu Logistyki Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego – Sekcja Gospodarki Magazynowej, ul. Pawińskiego 3, 02-106 Warszawa, tel. 48 22 57 20 292. 5. Pakiety 1-9: Do oceny uzyskanych przez zaoferowany procesor punktów w teście PassMark CPU Mark, opublikowanym na stronie: http://www.cpubenchmark.net/cpu_list.php, Zamawiający przyjmuje wydruk z ww. strony z dnia przekazania do publikacji ogłoszenia o zamówieniu, stanowiący Załącznik nr 7 do SWZ. Dotyczy Pakietu 7: Zamawiający informuje, że jeśli procesor dla sprzętu zaoferowanego przez Wykonawcę w Pakiecie 7 nie będzie dostępny na liście procesorów zawartej w Załączniku nr 7 do SWZ (Wydruk ze strony http://www.cpubenchmark.net/cpu_list.php) z dnia przekazania do publikacji ogłoszenia o zamówieniu, Zamawiający będzie oceniał zaoferowany procesor i przyznawał punkty w teście PassMark CPU Mark, zgodnie z informacjami ze strony http://www.cpubenchmark.net/cpu_list.php z dnia publikacji informacji o tym procesorze na stronie. 6. W sytuacjach, gdy Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia poprzez odniesienie się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w każdej takiej normie, ocenie technicznej, aprobacie, specyfikacji technicznej, systemie referencji technicznych spełniające wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. 7. W sytuacjach, gdy Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia poprzez odniesienie się do wymagań dotyczących wydajności lub funkcjonalności Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, zgodne z Polską Normą przenoszącą normę europejską, normami innych państw członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego przenoszącymi normy europejskie, z europejską ocena techniczną, ze wspólną specyfikacją techniczną, z normą międzynarodową lub z systemem referencji technicznych ustanowionym przez europejski organ normalizacyjny, jeżeli te normy, oceny techniczne, specyfikacje i systemy referencji technicznych spełniają wymagania dotyczące wydajności lub funkcjonalności określone przez Zamawiającego.
Vorherige Bekanntmachung: 307557-2025
Interne Kennung: AEZ/S-021/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30213300 Tischcomputer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1: Dostawa laptopa 13" typ 1
Beschreibung: Pakiet 1: Dostawa laptopa 13" typ 1
Interne Kennung: AEZ/S-021/2025, Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2: Dostawa laptopów 14" typ 1
Beschreibung: Pakiet 2: Dostawa laptopów 14" typ 1
Interne Kennung: AEZ/S-021/2025, Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3: Dostawa laptopów 15" typ 1
Beschreibung: Pakiet 3: Dostawa laptopów 15" typ 1
Interne Kennung: AEZ/S-021/2025, Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4: Dostawa laptopów 13" typ 2
Beschreibung: Pakiet 4: Dostawa laptopów 13" typ 2
Interne Kennung: AEZ/S-021/2025, Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5: Dostawa laptopów 14" typ 2
Beschreibung: Pakiet 5: Dostawa laptopów 14" typ 2
Interne Kennung: AEZ/S-021/2025, Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6: Dostawa laptopów 16" typ 2
Beschreibung: Pakiet 6: Dostawa laptopów 16" typ 2
Interne Kennung: AEZ/S-021/2025, Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7: Dostawa komputerów AIO
Beschreibung: Pakiet 7: Dostawa komputerów AIO
Interne Kennung: AEZ/S-021/2025, Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8: Dostawa komputerów SFF
Beschreibung: Pakiet 8: Dostawa komputerów SFF
Interne Kennung: AEZ/S-021/2025, Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9: Dostawa laptopa 14" typ 3
Beschreibung: Pakiet 9: Dostawa laptopa 14" typ 3
Interne Kennung: AEZ/S-021/2025, Pakiet 9