See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup mobilnych zestawów do zapewnienia ciągłości dostaw wody pitnej i energii elektrycznej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup mobilnych zestawów do zapewnienia ciągłości dostaw wody pitnej i energii elektrycznej. Postępowanie ma na celu zapewnienie realizacji zadań ochrony ludności i obrony cywilnej w Gminie Grudziądz w 2025 r. – zakup mobilnych zestawów do zapewnienia ciągłości dostaw wody pitnej i dostaw energii elektrycznej. Szczegółowy opis i warunki przedmiotu zamówienia zawarte zostały w z opisem parametrów technicznych, stanowiących załącznik do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Realizacja zadań ochrony ludności i obrony cywilnej w Gminie Grudziądz w 2025 r. – zakup mobilnego zestawu do zapewnienia ciągłości dostaw wody pitnej
Beschreibung: Przedmiot zamówienia i jego wymagania szczegółowe opisano w załączniku nr 1.1 do SWZ – specyfikacja techniczna – minimalne wymagania, która stanowi jednocześnie Opis przedmiotu zamówienia (OPZ).
Los: LOT-0002
Titel: Realizacja zadań ochrony ludności i obrony cywilnej w Gminie Grudziądz w 2025 r. – zakup mobilnego zestawu do zapewnienia ciągłości energii elektrycznej
Beschreibung: Przedmiot zamówienia i jego wymagania szczegółowe opisano w załączniku nr 1.2 do SWZ – specyfikacja techniczna – minimalne wymagania, która stanowi jednocześnie Opis przedmiotu zamówienia (OPZ).