818445-2025 - Ergebnis
Tschechien – Medizinische Geräte – Vybavení demonstrační laboratoře - opakované vyhlášení
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVybavení demonstrační laboratoře - opakované vyhlášení
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je dodávka vybavení pro demonstrační laboratoř, ve specifikaci dle přílohy č. 4 ZD – Technická specifikace a kalkulace ceny a za podmínek stanovených v dalších přílohách této zadávací dokumentace, zejména v příloze č. 5 ZD – Kupní smlouva. Tato veřejná zakázka je v souladu s § 35 zákona rozdělena na čtyři (4) části (každá jednotlivá část veřejné zakázky bude samostatně hodnocena a posuzována). Dodavatel je oprávněn podat nabídku na libovolný počet částí veřejné zakázky (jednu, více nebo všechny části veřejné zakázky).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124000 Ausrüstung und Ausstattung für Diagnostik und Röntgendiagnostik, 33150000 Geräte für die Strahlentherapie, Mechanotherapie, Elektrotherapie und Physiotherapie, 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem
5. Los
LosLOT-0010
TitelČást 4 - Systém pro okamžité/kontinuální měření glykémie
BeschreibungSystém pro okamžité/kontinuální měření glykémie (1 ks)
Interne KennungČást 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124000 Ausrüstung und Ausstattung für Diagnostik und Röntgendiagnostik, 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem
LosLOT-0008
TitelČást 3 - Senzory pro objektivizaci pohybových schopností
BeschreibungSenzory pro objektivizaci pohybových schopností (1 ks)
Interne KennungČást 3
LosLOT-0007
TitelČást 2 - Vyšetřovací lehátko
BeschreibungVyšetřovací lehátko (2 ks)
Interne KennungČást 2
LosLOT-0004
TitelČást 1 - Přenosná diagnostika (EKG, tonometr, oxymetr, teploměr)
BeschreibungPřenosná diagnostika (EKG, tonometr, oxymetr, teploměr) - 1 ks
Interne KennungČást 1