See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla Warszawskiej Kolei Dojazdowej sp. z o.o. na czas nieoznaczony
Beschreibung: Zamówienie obejmuje świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej w taryfie Bt21L wraz z rekuperacją oraz w taryfie C11 i B23. Usługi o świadczenie dystrybucji energii będą realizowane w terminie od dnia 01.01.2026 r. na czas nieokreślony.
Interne Kennung: WKD10c-27-30/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zamówienie obejmuje świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej w taryfie Bt21L wraz z rekuperacją oraz w taryfie C11 i B23. Usługi o świadczenie dystrybucji energii będą realizowane w terminie od dnia 01.01.2026 r. na czas nieokreślony