See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Open overeenkomst (12 maanden vanaf sluiting van de opdracht) voor de herbevoorrading van galakledij ten behoeve van het personeel van Defensie
Beschreibung: Open overeenkomst (12 maanden vanaf sluiting van de opdracht) voor de herbevoorrading van galakledij ten behoeve van het personeel van Defensie
Interne Kennung: MRMP-S/AT Nr 25ST411
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18000000 Kleidung, Fußbekleidung, Gepäckartikel und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: MRMP-S/AT Nr 25ST411 - 1
Beschreibung: Aankoop van galakledij op maat
Interne Kennung: 1