818507-2025 - Ergebnis
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – Dostawa energii elektrycznej dla Instytutu Farmakologii im. Jerzego Maja Polskiej Akademii Nauk w Krakowie przy ul. Smętnej 12
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa energii elektrycznej dla Instytutu Farmakologii im. Jerzego Maja Polskiej Akademii Nauk w Krakowie przy ul. Smętnej 12
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej dla Instytutu Farmakologii im. Jerzego Maja Polskiej Akademii Nauk w Krakowie zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne do punktów odbioru energii Zamawiających. Niniejsze zamówienie nie obejmuje usług dystrybucji energii elektrycznej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung689160-2025
Interne KennungIF/ZP-13/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
LosLOT-0001