818640-2025 - Ergebnis
Polen – Reinigung von Abwässerkanälen – Czyszczenie wpustów deszczowych znajdujących się w pasie drogowym zarządzanym przez ZDIUM
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelCzyszczenie wpustów deszczowych znajdujących się w pasie drogowym zarządzanym przez ZDIUM
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na dwukrotnym ręcznym i/lub mechanicznym oczyszczeniu urządzeń odwodnienia ulicznego (wpustów deszczowych) na terenie miasta Wrocławia w ilości 8481. 2. Szczegółowe wymagania Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym zał. nr 1 do specyfikacji.
Vorherige Bekanntmachung383993-2025
Interne KennungPN/095/U/2025/2
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90470000 Reinigung von Abwässerkanälen
5. Los
LosLOT-0001