818761-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Bereitstellung von Software – Elektronický systém spisové služby ČAS
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelElektronický systém spisové služby ČAS
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je návrh, dodání a implementace nového řešení elektronické spisové služby (eSSL), včetně zajištění správy, údržby a servisní podpory eSSL ode dne jejího zprovoznění (Provoz) a zajištění dalšího rozvoje a doplnění funkcionalit eSSL dle požadavků zadavatele (Rozvoj).
Interne KennungN006/25/V00041449
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZadavatel stanoví, že toto zadávací řízení je vedeno formou jednacího řízení s uveřejněním ve smyslu ustanovení § 60 a násl. ZZVZ. Zadavatel zahájil toto jednací řízení s uveřejněním odesláním oznámení o zahájení zadávací řízení k uveřejnění způsobem podle § 212 ZZVZ, kterým vyzval neomezený počet dodavatelů k podání žádostí o účast. Podrobný popis zadávacího postupu je uveden v zadávací dokumentaci.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72262000 Software-Entwicklung, 72263000 Software-Implementierung, 72261000 Software-Unterstützung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72262000 Software-Entwicklung, 72261000 Software-Unterstützung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur