See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawę sprzętu laboratoryjnego do laboratoriów Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu laboratoryjnego do laboratoriów GIJHARS. Zamówienie zostanie udzielone w 17 częściach. Częścią zamówienia jest rozdział: Rozdział 1 – dostawa zestawu do mineralizacji białka (liczba sztuk: 1 sztuka) (blok do mineralizacji z kolbami oraz skruber do oparów), kompatybilnego z zestawem do destylacji białka typu Vapodest 50sc do Laboratorium GIJHARS w Gdyni; Rozdział 2 – dostawa systemu do analiz IEF (liczba sztuk: 1 sztuka) do Laboratorium GIJHARS w Gdyni; Rozdział 3 – dostawa młynka z układem chłodzenia (liczba sztuk: 1 sztuka) do Laboratorium GIJHARS w Gdyni; Rozdział 4 – dostawa młynka do rozdrabniania zbóż (liczba sztuk: 1 sztuka) do Laboratorium GIJHARS w Gdyni; Rozdział 5 - dostawa ekstraktora do ekstrakcji typu ciało stałe-ciecz wraz z chillerem (liczba sztuk: 1 sztuka) do Laboratorium GIJHARS w Kielcach; Rozdział 6 - dostawa zmywarki laboratoryjnej z systemem produkcji wody demineralizowanej dedykowanym do zmywarki (liczba sztuk: 1 sztuka) do Laboratorium GIJHARS w Kielcach; Rozdział 7 - dostawa komory laminarnej (nastołowej) z pionowym przepływem powietrza do PCR (liczba sztuk: 1 sztuka) do Laboratorium GIJHARS w Kielcach; Rozdział 8 - dostawa mikroskopu cyfrowego z mikrotomem, urządzeniem do cięcia i przygotowywania preparatów (liczba sztuk: 1 sztuk) do Laboratorium GIJHARS w Kielcach; Rozdział 9 - dostawa wielozadaniowej automatycznej stacji pipetującej (liczba sztuk: 1 sztuka) do Laboratorium GIJHARS w Olsztynie Rozdział 10 - dostawa zestawu do miareczkowania potencjometrycznego (liczba sztuk: 1 sztuka) do Laboratorium GIJHARS w Poznaniu; Rozdział 11- dostawa zmywarki laboratoryjnej (liczba sztuk: 1 sztuka) do Laboratorium GIJHARS w Poznaniu; Rozdział 12 - dostawa aparatu do ekstrakcji tłuszczu wraz z akcesoriami (liczba sztuk: 2 sztuka) do Laboratorium GIJHARS w Poznaniu; Rozdział 13 - dostawa młyna tnącego (liczba sztuk: 1 sztuka) do Laboratorium GIJHARS w Poznaniu; Rozdział 14 - dostawa automatycznego aplikatora TLC (liczba sztuk: 1 sztuka) do Laboratorium GIJHARS w Warszawie; Rozdział 15 - dostawa automatycznej komory rozwijającej do metody TLC (liczba sztuk: 1 sztuka) do Laboratorium GIJHARS w Warszawie; Rozdział 16 - dostawa mikroskopu optycznego z kamerą umożliwiającą dokumentowanie wyników badań (liczba sztuk: 1 sztuka) do Laboratorium GIJHARS w Białymstoku; Rozdział 17 - dostawa zestawu do miareczkowania potencjometrycznego (liczba sztuk: 1 sztuka) do Laboratorium GIJHARS w Lublinie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w Dziale 3 Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) oraz w odnoszących się do poszczególnych części zamówienia formularzach warunków technicznych stanowiących odpowiednio załączniki nr 2A÷2R do SWZ.
Interne Kennung: BAD.241.2.15.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42959000 Geschirrspülmaschinen, nicht für den Hausgebrauch, 38510000 Mikroskope, 39241130 Teppichmesser
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa zestawu do mineralizacji białka (liczba sztuk: 1 sztuka) (blok do mineralizacji z kolbami oraz skruber do oparów), kompatybilnego z zestawem do destylacji białka typu Vapodest 50sc do Laboratorium GIJHARS w Gdyni.
Beschreibung: Dostawa zestawu do mineralizacji białka (liczba sztuk: 1 sztuka) (blok do mineralizacji z kolbami oraz skruber do oparów), kompatybilnego z zestawem do destylacji białka typu Vapodest 50sc do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, Al. Mar. J. Piłsudskiego 8/12, 81-378 Gdynia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w dziale III SWZ oraz w formularzu warunków technicznych stanowiącym załącznik nr 2A do SWZ
Interne Kennung: Rozdział 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa systemu do analiz IEF do Laboratorium GIJHARS w Gdyni.
Beschreibung: Dostawa systemu do analiz IEF do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, Al. Mar. J. Piłsudskiego 8/12, 81-378 Gdynia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w dziale III SWZ oraz w formularzu warunków technicznych stanowiącym załącznik nr 2B do SWZ
Interne Kennung: Rozdział 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa młynka z układem chłodzenia do Laboratorium GIJHARS w Gdyni.
Beschreibung: Dostawa młynka z układem chłodzenia do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, Al. Mar. J. Piłsudskiego 8/12, 81-378 Gdynia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w dziale III SWZ oraz w formularzu warunków technicznych stanowiącym załącznik nr 2C do SWZ
Interne Kennung: Rozdział 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa młynka do rozdrabniania zbóż do Laboratorium GIJHARS w Gdyni.
Beschreibung: Dostawa młynka do rozdrabniania zbóż do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, Al. Mar. J. Piłsudskiego 8/12, 81-378 Gdynia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w dziale III SWZ oraz w formularzu warunków technicznych stanowiącym załącznik nr 2D do SWZ
Interne Kennung: Rozdział 4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa ekstraktora do ekstrakcji typu ciało stałe-ciecz wraz z chillerem do Laboratorium GIJHARS w Kielcach.
Beschreibung: Dostawa ekstraktora do ekstrakcji typu ciało stałe-ciecz wraz z chillerem (liczba sztuk: 1 sztuka) do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, ul. Zagnańska 91, 25-558 Kielce. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w dziale III SWZ oraz w formularzu warunków technicznych stanowiącym załącznik nr 2E do SWZ
Interne Kennung: Rozdział 5
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa zmywarki laboratoryjnej z systemem produkcji wody demineralizowanej dedykowanym do zmywarki do Laboratorium GIJHARS w Kielcach.
Beschreibung: Dostawa zmywarki laboratoryjnej z systemem produkcji wody demineralizowanej dedykowanym do zmywarki (liczba sztuk: 1 sztuka) do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, ul. Zagnańska 91, 25-558 Kielce. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w dziale III SWZ oraz w formularzu warunków technicznych stanowiącym załącznik nr 2F do SWZ
Interne Kennung: Rozdział 6
Haupteinstufung (cpv): 42959000 Geschirrspülmaschinen, nicht für den Hausgebrauch
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa komory laminarnej (nastołowej) z pionowym przepływem powietrza do PCR do Laboratorium GIJHARS w Kielcach.
Beschreibung: Dostawa komory laminarnej (nastołowej) z pionowym przepływem powietrza do PCR (liczba sztuk: 1 sztuka) do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, ul. Zagnańska 91, 25-558 Kielce. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w dziale III SWZ oraz w formularzu warunków technicznych stanowiącym załącznik nr 2G do SWZ
Interne Kennung: Rozdział 7
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa mikroskopu cyfrowego z mikrotomem, urządzeniem do cięcia i przygotowywania preparatów do Laboratorium GIJHARS w Kielcach.
Beschreibung: Dostawa mikroskopu cyfrowego z mikrotomem, urządzeniem do cięcia i przygotowywania preparatów (liczba sztuk: 1 sztuka) do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, ul. Zagnańska 91, 25-558 Kielce. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w dziale III SWZ oraz w formularzu warunków technicznych stanowiącym załącznik nr 2H do SWZ
Interne Kennung: Rozdział 8
Haupteinstufung (cpv): 38510000 Mikroskope
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39241130 Teppichmesser
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa wielozadaniowej automatycznej stacji pipetującej do Laboratorium GIJHARS w Olsztynie.
Beschreibung: Dostawa wielozadaniowej automatycznej stacji pipetującej (liczba sztuk: 1 sztuka) do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, ul. Poprzeczna 16, 10-282 Olsztyn. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w dziale III SWZ oraz w formularzu warunków technicznych stanowiącym załącznik nr 2I do SWZ
Interne Kennung: Rozdział 9
Los: LOT-0010
Titel: Dostawa zestawu do miareczkowania potencjometrycznego do Laboratorium GIJHARS w Poznaniu.
Beschreibung: Dostawa zestawu do miareczkowania potencjometrycznego (liczba sztuk: 1 sztuka) do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, ul. Reymonta 11/13, 60-791 Poznań. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w dziale III SWZ oraz w formularzu warunków technicznych stanowiącym załącznik nr 2J do SWZ
Interne Kennung: Rozdział 10
Los: LOT-0011
Titel: Dostawa zmywarki laboratoryjnej do Laboratorium GIJHARS w Poznaniu.
Beschreibung: Dostawa zmywarki laboratoryjnej (liczba sztuk: 1 sztuka) do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, ul. Reymonta 11/13, 60-791 Poznań. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w dziale III SWZ oraz w formularzu warunków technicznych stanowiącym załącznik nr 2K do SWZ
Interne Kennung: Rozdział 11
Los: LOT-0012
Titel: Dostawa aparatu do ekstrakcji tłuszczu wraz z akcesoriami 2 sztuki do Laboratorium GIJHARS w Poznaniu.
Beschreibung: Dostawa aparatu do ekstrakcji tłuszczu wraz z akcesoriami (liczba sztuk: 2 sztuki) do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, ul. Reymonta 11/13, 60-791 Poznań. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w dziale III SWZ oraz w formularzu warunków technicznych stanowiącym załącznik nr 2L do SWZ
Interne Kennung: Rozdział 12
Los: LOT-0013
Titel: Dostawa młyna tnącego do Laboratorium GIJHARS w Poznaniu.
Beschreibung: Dostawa młyna tnącego (liczba sztuk: 1 sztuka) do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, ul. Reymonta 11/13, 60-791 Poznań. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w dziale III SWZ oraz w formularzu warunków technicznych stanowiącym załącznik nr 2M do SWZ
Interne Kennung: Rozdział 13
Los: LOT-0014
Titel: Dostawa automatycznego aplikatora TLC do Laboratorium GIJHARS w Warszawie.
Beschreibung: Dostawa automatycznego aplikatora TLC (liczba sztuk: 1 sztuka) do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, ul. H. Sienkiewicza 3, 00-015 Warszawa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w dziale III SWZ oraz w formularzu warunków technicznych stanowiącym załącznik nr 2N do SWZ
Interne Kennung: Rozdział 14
Los: LOT-0015
Titel: Dostawa automatycznej komory rozwijającej do metody TLC do Laboratorium GIJHARS w Warszawie.
Beschreibung: Dostawa automatycznej komory rozwijającej do metody TLC (liczba sztuk: 1 sztuka) do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, ul. H. Sienkiewicza 3, 00-015 Warszawa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w dziale III SWZ oraz w formularzu warunków technicznych stanowiącym załącznik nr 2O do SWZ
Interne Kennung: Rozdział 15
Los: LOT-0016
Titel: Dostawa mikroskopu optycznego z kamerą umożliwiającą dokumentowanie wyników badań do Laboratorium GIJHARS w Białymstoku.
Beschreibung: Dostawa mikroskopu optycznego z kamerą umożliwiającą dokumentowanie wyników badań (liczba sztuk: 1 sztuka) do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, ul. Ogrodowa 10, 15-027 Białystok. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w dziale III SWZ oraz w formularzu warunków technicznych stanowiącym załącznik nr 2P do SWZ
Interne Kennung: Rozdział 16
Los: LOT-0017
Titel: Dostawa zestawu do miareczkowania potencjometrycznego do Laboratorium GIJHARS w Lublinie.
Beschreibung: Dostawa zestawu do miareczkowania potencjometrycznego (liczba sztuk: 1 sztuka) do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, ul. Nowy Świat 3, 20-418 Lublin. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w dziale III SWZ oraz w formularzu warunków technicznych stanowiącym załącznik nr 2R do SWZ
Interne Kennung: Rozdział 17