See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup aparatury i drobnego sprzętu w celu doposażenia pracowni dla studentów Collegium Medicum na Wydziale Lekarskim Akademii Mazowieckiej w Płocku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup aparatury i drobnego sprzętu w celu doposażenia pracowni dla studentów Collegium Medicum na Wydziale Lekarskim Akademii Mazowieckiej w Płocku. Opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ oraz projektowane postanowienia umowy, stanowiące Dział II oraz Dział III SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 625335-2025
Interne Kennung: DA.25.1.25.2025.MP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38437000 Laborpipetten und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38436600 Immersionshomogenisierer, 33192500 Reagenzgläser, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33114000 Ausrüstung für Spektroskopie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1
Beschreibung: zakup aparatury i drobnego sprzętu w celu doposażenia pracowni dla studentów Collegium Medicum na Wydziale Lekarskim Akademii Mazowieckiej w Płocku.
Interne Kennung: 1- DA.25.1.25.2025.MP
Los: LOT-0002
Titel: część 2
Interne Kennung: 2 - DA.25.1.25.2025.MP
Haupteinstufung (cpv): 33192500 Reagenzgläser
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0003
Titel: część 3
Interne Kennung: 3- DA.25.1.25.2025.MP
Haupteinstufung (cpv): 38436600 Immersionshomogenisierer
Los: LOT-0004
Titel: część 4
Interne Kennung: 4- DA.25.1.25.2025.MP
Haupteinstufung (cpv): 33114000 Ausrüstung für Spektroskopie