2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ DO OBIEKTÓW POLICJI WOJ. PODLASKIEGO
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: sprzedaż energii elektrycznej (bez usługi dystrybucji) do obiektów Policji woj. podlaskiego (szczegółowy wykaz określono w załączniku nr 2 do SWZ). Szacowane 24 - miesięczne zużycie łącznie dla powyższych punktów poboru mocy: 7 722 400 kWh. Wskazana wartość została przyjęta do obliczenia szacunkowej wartości zamówienia co nie odzwierciedla realnego bądź deklarowanego wykorzystania energii elektrycznej w czasie trwania umowy i w żadnym razie nie może być podstawą jakichkolwiek roszczeń ze strony Wykonawcy.
Vorherige Bekanntmachung: 641374-2025
Interne Kennung: 41/C/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Szczegółowe warunki dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego są określone w specyfikacji warunków zamówienia dostępnej na stronie prowadzonego postępowania.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: dostawa energii elektrycznej do obiektów Policji woj. podlaskiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż energii elektrycznej (bez usługi dystrybucji) do obiektów Policji woj. podlaskiego (szczegółowy wykaz określono w załączniku nr 2 do SWZ). Szacowane 24 - miesięczne zużycie łącznie dla powyższych punktów poboru mocy: 7 722 400 kWh. Wskazana wartość została przyjęta do obliczenia szacunkowej wartości zamówienia co nie odzwierciedla realnego bądź deklarowanego wykorzystania energii elektrycznej w czasie trwania umowy i w żadnym razie nie może być podstawą jakichkolwiek roszczeń ze strony Wykonawcy.