8189-2025 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – Dostawa leków dla Centrum Reumatologii Sp. z o.o. postępowanie trzynaste
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków dla Centrum Reumatologii Sp. z o.o. postępowanie trzynaste
Beschreibung: Zamówienie obejmuje dostawę leku Etanercept – roztwór do wstrzykiwań 50 mg, opakowanie zawierające 4 wstrzykiwacze lub 4 ampułko-strzykawki, w ilości 250 opakowań
Vorherige Bekanntmachung: 566717-2024
Interne Kennung: 20/PN/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: W związku z potrzebą kontynuacji leczenia pacjentów lekiem w którym substancją czynną jest Etanercept, ograniczeniem przez Ministerstwo liczby leków zawierających tą substancję dostępnych w ramach stosowanych przez Zamawiającego programów lekowych, koniecznym jest prowadzenie postępowań na okresy krótsze niż 12 miesięcy. Kolejne podziały zamówienia zależne będą od podejmowanych przez Ministerstwo decyzji. Udzielanie zamówienia w trybie przetargu nieograniczonego na tak krótkie okresy czasowe przy zachowaniu terminów podstawowych dla przetargu nieograniczonego mogło by spowodować okresową niedostępność leku u Zamawiającego, co rodzi potrzebę zastosowania procedury skróconej.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: dostawa leku ETANERCEPT
Beschreibung: Etanercept – roztwór do wstrzykiwań 50 mg, opakowanie zawierające 4 wstrzykiwacze lub 4 ampułko-strzykawki, w ilości 250 opakowań
Interne Kennung: 20/PN/2024a