See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop Sync Pulse Generators
Beschreibung: Deze opdracht betreft een raamovereenkomst met 1 opdrachtnemer voor de aankoop van video sync generators.
Interne Kennung: 2025/OO/586
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30000000 Maschinen, Material und Zubehör für Büro und Computer, außer Möbeln und Softwarepaketen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025/OO/586 - 1 - Aankoop Master Clock
Beschreibung: Perceel 1 gaat over levering van een sync pulse generator die kan aangesloten worden op een automatische change-over eenheid en zo een ‘master clock’ kan vormen voor een ganse media-installatie op VRT. Beschrijving van deze toestellen is terug te vinden in paragraaf IV.2, Kenmerken van de sync pulse generator en change-over eenheid.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2025/OO/586 - 2 - Aankoop kleine SPG
Beschreibung: Perceel 2 gaat over levering van een ‘kleine’ sync pulse generator. Dit toestel zal gebruikt worden om op een beperkte installatie baseband sync te voorzien. Dit toestel wordt beschreven in paragraaf IV.3, Kenmerken van de kleine sync pulse generator.
Interne Kennung: 2