2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Vývojové kapacity II.“
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 a násl. zákona mezi zadavatelem a jedním účastníkem zadávacího řízení na dobu 48 měsíců, na základě kterého budou vybraným dodavatelem poskytnuty vývojové a analytické kapacity pro a) vývoj, rozvoj a údržba webových stránek Poslanecké sněmovny; b) vývoj, rozvoj a údržba podpůrných webových aplikací legislativního procesu; c) vývoj, rozvoj a údržba provozních aplikací KPS založených na webových standardech; d) kompletní dokumentaci a případné analýzy stavu stávajících webových aplikací, především evidence sněmovních tisků, evidence sněmovních dokumentů podpůrných aplikací legislativního procesu a provozních webových aplikací KPS; e) integraci stávajících aplikací především se spisovou službou, DMS a správou identit (IDM), podporu procesu vzájemné integrace všech stávajících i nově vyvíjených aplikací; f) napojení aplikací na nově vyvíjené externí informační systémy veřejné správy. Vývoj a implementace softwaru agilními metodikami bude tvořen sprinty – kratšími časovými úseky zahrnujícími analýzu, vývoj a implementaci dílčích částí softwaru dle požadavků zadavatele, vymezených v jednotlivých výzvách k plnění, na základě předmětné rámcové dohody; tyto sprinty se budou opakovat, a prostřednictvím nich bude docházet k postupnému upřesňování požadavků na funkčnost konkrétního projektu.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72262000 Software-Entwicklung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung, 72263000 Software-Implementierung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: „Vývojové kapacity II.“