819003-2025 - Ergebnis
Polen – Busse für den öffentlichen Verkehr – Zakup 120 autobusów miejskich przegubowych zasilanych olejem napędowym (w podziale na 2 części)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup 120 autobusów miejskich przegubowych zasilanych olejem napędowym (w podziale na 2 części)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych autobusów miejskich przegubowych zasilanych olejem napędowym, o długości całkowitej 17,5 ÷ 18,2 m, czterodrzwiowych, z drzwiami w układzie 2-2-2-2. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na II części: a) Część I: dostawa 60 autobusów przegubowych zasilanych olejem napędowym o długości całkowitej 17,5 ÷ 18,2 m, b) Część II: dostawa 60 autobusów przegubowych zasilanych olejem napędowym o długości całkowitej 17,5 ÷ 18,2 m.
Vorherige Bekanntmachung606839-2025
Interne Kennung134/2025/FZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121400 Niederflurbusse
5. Los
LosLOT-0001
Titel1. Zakup 120 autobusów miejskich przegubowych zasilanych olejem napędowym (w podziale na 2 części)
BeschreibungCzęść I: dostawa 60 autobusów przegubowych zasilanych olejem napędowym o długości całkowitej 17,5 ÷ 18,2 m
Interne Kennung134/2025/FZ - część I
LosLOT-0002
Titel2. Zakup 120 autobusów miejskich przegubowych zasilanych olejem napędowym (w podziale na 2 części)
BeschreibungCzęść II: dostawa 60 autobusów przegubowych zasilanych olejem napędowym o długości całkowitej 17,5 ÷ 18,2 m
Interne Kennung134/2025/FZ - część II