2. Verfahren
Verfahren
Titel: Spotřební materiál pro genetické analýzy 2026 – 2027
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření kupní smlouvy na dodávky spotřebního materiálu pro genetické analýzy pro laboratoř odboru kriminalistické techniky a expertiz (dále jen „zboží”) od data účinnosti smlouvy do 31. 12. 2027. Podrobná specifikace zboží je uvedena v Příloze č. 1 KS – Cenová nabídka, specifikace (část A, B, C).
Interne Kennung: č. j. KRPP-158900/ČJ-2025-0300VZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24000000 Chemische Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část A
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření kupní smlouvy na dodávky spotřebního materiálu pro genetické analýzy pro laboratoř odboru kriminalistické techniky a expertiz (dále jen „zboží”) od data účinnosti smlouvy do 31. 12. 2027. Podrobná specifikace zboží je uvedena v Příloze č. 1 KS – Cenová nabídka, specifikace - část A.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0003
Titel: Část C
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření kupní smlouvy na dodávky spotřebního materiálu pro genetické analýzy pro laboratoř odboru kriminalistické techniky a expertiz (dále jen „zboží”) od data účinnosti smlouvy do 31. 12. 2027. Podrobná specifikace zboží je uvedena v Příloze č. 1 KS – Cenová nabídka, specifikace - část C.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0002
Titel: Část B
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření kupní smlouvy na dodávky spotřebního materiálu pro genetické analýzy pro laboratoř odboru kriminalistické techniky a expertiz (dále jen „zboží”) od data účinnosti smlouvy do 31. 12. 2027. Podrobná specifikace zboží je uvedena v Příloze č. 1 KS – Cenová nabídka, specifikace - část B.
Interne Kennung: 2