See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: subskrypcja oprogramowania i wsparcie techniczne do ochrony aplikacji webowych na rok 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest subskrypcja oprogramowania i wsparcie techniczne do ochrony aplikacji webowych zapewnienie wsparcia dla oprogramowania, aktualizacji baz sygnatur oraz suport techniczny dla oprogramowania i urządzeń K P OW NFZ w Bydgoszczy. Szczegółowe wymagania związane z przedmiotem zamówienia zamieszczono w załączniku nr 2.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest subskrypcja oprogramowania i wsparcie techniczne do ochrony aplikacji webowych - zapewnienie wsparcia dla oprogramowania, aktualizacji baz sygnatur oraz suport techniczny dla oprogramowania i urządzeń K-P OW NFZ w Bydgoszczy. Szczegółowe wymagania związane z przedmiotem zamówienia zamieszczono w załączniku nr 2.