2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van bloemen en (groen)attenties
Beschreibung: De Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA) heeft behoefte aan een servicegerichte Leverancier voor de Levering van bloemen en (groen)attenties. Middels deze aanbesteding wil de NVWA een Raamovereenkomst sluiten met een Leverancier die kwalitatief hoogwaardige bloemen en groenattenties levert. Daarnaast vindt de NVWA het belangrijk dat de nieuwe Leverancier aandacht heeft voor duurzaamheid en maatschappelijk verantwoord ondernemen. Dit betekent onder meer het gebruik van duurzame materialen, het minimaliseren van verspilling en het bevorderen van een efficiënte en betrouwbare dienstverlening. € 390.000,- exclusief btw
Interne Kennung: 202506087
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03121210 Blumenarrangements
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03121100 Lebende Pflanzen, Knollen, Wurzeln, Stecklinge und Pfropfreiser, 03451000 Pflanzen, 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse, 15897300 Lebensmittelpakete, 30199770 Essensgutscheine, 77330000 Dienstleistungen im Bereich Floristik
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Aanbestedende dienst is voornemens over te gaan tot het sluiten van een Raamovereenkomst met een initiële looptijd van 2 jaar en 5 weken met, éénzijdig door de Aanbestedende dienst uit te oefenen, optie tot verlenging van telkens maximaal 12 maanden. De maximale looptijd van de Raamovereenkomst inclusief opties bedraagt daarmee 4 jaar en 5 weken. De eerste 5 weken van de Raamovereenkomst worden gebruikt voor de implementatieperiode. In de implementatieperiode wordt de webshop ingericht en geïmplementeerd. De dienstverlenging dient volledig operationeel te zijn op de beoogde startdatum van 1 juni 2026. Vanaf deze datum zal daadwerkelijke afname gaan plaatsvinden.
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 202506087
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 03121210 Bloemstukken
Aanvullende classificatie (cpv): 03121100 Levende planten, bollen, wortels, stekken en enten, 03451000 Planten, 15300000 Groenten, fruit en aanverwante producten, 15897300 Voedselpakketten, 30199770 Maaltijdcheques, 77330000 Uitvoeren van bloemenarrangementen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: