See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor leveren van diverse machines voor natuurbeheer (kettingzagen, bosmaaiers,...) en toebehoren
Beschreibung: Deze opdracht wordt uitgeschreven door Natuurpunt beheer vzw. Zij treedt op als aankoopcentrale voor de zuster vzw's: Natuurpunt vzw, Natuur- en landschapszorg vzw, Natuuracademie vzw en Natuurpunt Studie vzw. Vertegenwoordigd, bij delegatie, in de persoon van Noah Janssen – Algemeen directeur Natuurpunt Het gaat hier over het afsluiten van een raamovereenkomst voor het leveren op afroep van diverse machines, zoals kettingzagen, bosmaaiers, ... (zowel op benzine als op accu) en de bijhorende accessoires.
Interne Kennung: PPP23L-41/5063/NPB_LEV_KETTINGZAGEN_BOSMAAIERS_TOEBEHOREN
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Leveren van diverse machines voor natuurbeheer ( kettingzagen, bosmaaiers,...) en toebehoren - op bezine
Beschreibung: Raamovereenkomst voor benzine kettingzagen, bosmaaiers, heggenschaar en andere benzine toestellen die betrekking hebben op het beheer van natuurgebieden.
Interne Kennung: NPB_LEV_benzine_machines_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (Zie technische bepalingen voor verdere details) Vrije opties (Mocht u van mening zijn dat er alternatieve oplossingen zijn die beter aansluiten op onze eisen, verzoeken wij u vriendelijk deze voor te stellen. Deze alternatieven dienen echter minimaal te voldoen aan de technische specificaties zoals uiteengezet in ons technisch bestek. Alternatieven die niet aan deze specificaties voldoen, zullen niet in de vergelijking worden meegenomen.)
Los: LOT-0002
Titel: Leveren van diverse machines voor natuurbeheer ( kettingzagen, bosmaaiers,...) en toebehoren - op batterij
Beschreibung: Raamovereenkomst voor kettingzagen, bosmaaiers, heggenschaar en andere toestellen op batterijen die betrekking hebben op het beheer van natuurgebieden.
Interne Kennung: NPB_LEV_accu_machines_2