819254-2025 - Ergebnis
Polen – Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile – „Dostawa ryb i przetworów rybnych” Znak postępowania 419/2025
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Dostawa ryb i przetworów rybnych” Znak postępowania 419/2025
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa ryb i przetworów rybnych. 2. Zakres zamówienia - postępowanie podzielono na dwa zadania: Zadanie 1 Magazyn żywnościowy 16 WOG Oleszno Zadanie 2 Magazyn żywnościowy 16 WOG Złocieniec Magazyn żywnościowy 16 WOG Wałcz 3. Odbiorca zamawia u Wykonawcy towar z dostawą na koszt i ryzyko Wykonawcy, loco magazyn Odbiorcy. 4. Zamawiający nie dopuszcza podczas realizacji niniejszej umowy stosowania opakowań zastępczych na produkty żywnościowe. 5. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zawarto w opisie przedmiotu zamówienia i pro-jekcie umowy.
Vorherige Bekanntmachung660437-2025
Interne Kennung419/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile
5. Los
LosLOT-0001
TitelZADANIE 1: Magazyn żywnościowy 16 WOG Oleszno
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: dostawa produktów głęboko mrożonych.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji, o której mowa w art. 441 Ustawy Pzp w ramach, którego zakłada, że szacowana wielkość prawa opcji nie przekroczy 200 % zamówienia podstawowego, przy czym prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe w czasie trwania umowy, cena jednostkowa prawa opcji będzie na takich samych warunkach jak zamówienia podstawowego określona w formularzu cenowym dołączonym do oferty przez Wykonawcę, o zamiarze skorzystania z prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę odrębnym pismem.
LosLOT-0002
TitelZADANIE 2: Magazyn żywnościowy 16 WOG Złocieniec Magazyn żywnościowy 16 WOG Wałcz
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: dostawa ryb i przetworów rybnych