See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie robót budowlanych na podstawie opracowanej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania "Budowa trzech budynków sztabowo-koszarowych oraz placu apelowego w m. Biała Podlaska wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie
Beschreibung: Zakres Przedmiotu zamówienia obejmuje: budowę trzech budynków sztabowo-koszarowych (nr 1 i 2a-1 – wraz z dostępem osobom niepełnosprawnym za pomocą rampy z pochylnią) oraz nr 2a-2. Budynki będą pełniły następujące funkcje: sztabową, koszarową, szkoleniową, magazynową, sanitarną, techniczną, ochrony, gospodarczą). Ponadto w budynku nr 1 znajduje się kancelaria odpowiednio tajna i jawna, kryptograficzna, pom. OIN oraz pomieszczenie LCN. Przedmiotowe budynki pod względem technicznym są tożsame. budowa placu apelowego o nawierzchni utwardzonej z płyt betonowych, odprowadzenie wód opadowych z placu apelowego i wpustów drogowych za pośrednictwem odwodnienia liniowego do kanalizacji deszczowej, utwardzone miejsca pod wiatami śmietnikowymi na kontenery do gromadzenia odpadów stałych, budowa drogi wewnętrznej, budowa zjazdów do poziomu piwnic budynku nr 1, 2a-1, 2a-2 ze ścianami oporowymi, parkingów oraz chodników, wykonanie palarni zewnętrznych w formie wiaty, demontaż wszystkich istniejących zew. instalacji, rozbiórka istniejących obiektów budowlanych: budynku kotłowni parowej nr 44, elementów terenowych do ćwiczeń, wieży strażackiej do ćwiczeń, budynku tlenowni nr 39, rampy betonowej, mównicy/podestu obserwacyjnego przy placu apelowym, budynku magazynowego nr 42 i 43, nawierzchni drogowej, roboty związane z przyłączeniem budynku do sieci: kanalizacji sanitarnej, deszczowej i teletechnicznej, podłączenie do przepompowni ścieków, wykonanie instalacji sanitarnej, w tym: instalacji wody użytkowej i hydrantowej, wewnętrznej kanalizacji sanitarnej, instalacji centralnego ogrzewania, instalacja ciepła technologicznego, węzła cieplnego, wentylacji mechanicznej, klimatyzacji wykonanie instalacji elektrycznej i multimedialnej, w tym: instalacji elektrycznej, instalacji teletechnicznej, instalacji elektrycznej dla AKPiA węzła c.o., instalacji teletechnicznej – sieć teleinformatyczna, instalacji teletechnicznej, zapewnienie wyposażenia budynków, roboty związane z uporządkowanie terenu budowy i przygotowaniem terenu wokół budynków (wycinka drzew, trawniki, roboty drogowe), uzyskanie opisanych w dokumentacji i wymaganych prawem decyzji, pozwoleń i uzgodnień, uzyskanie decyzji o pozwoleniu na użytkowanie. Szczegółowy opis Przedmiotu zamówienia określają opracowania projektowe, których wykaz stanowi załącznik nr 1 do SWZ oraz Opis przedmiotu zamówienia/umowy, stanowiący załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 4.002/22/PO/WIB
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45216200 Bauarbeiten für Militärgebäude und -einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001