819313-2025 - Ergebnis
Polen – Reklamedienste – Usługa wykonania świadczeń w ramach kampanii informacyjnej oraz kampanii promocyjnej przez TVP SA w likwidacji na rzecz Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii i Województwa Śląskiego w ramach wydarzenia pn. „Sylwester z Dwójką 2025”.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa wykonania świadczeń w ramach kampanii informacyjnej oraz kampanii promocyjnej przez TVP SA w likwidacji na rzecz Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii i Województwa Śląskiego w ramach wydarzenia pn. „Sylwester z Dwójką 2025”.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa wykonania świadczeń w ramach kampanii informacyjnej oraz kampanii promocyjnej przez TVP SA w likwidacji na rzecz Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii i Województwa Śląskiego w ramach wydarzenia pn. „Sylwester z Dwójką 2025”.
Interne KennungZP.270.30.2025
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79341400 Werbekampagnen, 92220000 Fernsehdienste, 92221000 Produktion von Fernsehsendungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelUsługa wykonania świadczeń w ramach kampanii informacyjnej oraz kampanii promocyjnej przez TVP SA w likwidacji na rzecz Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii i Województwa Śląskiego w ramach wydarzenia pn. „Sylwester z Dwójką 2025”