819382-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE STAŁYCH ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH W GMINIE DOBRA
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE STAŁYCH ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH W GMINIE DOBRA
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest odbieranie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych, na terenie Gminy Dobra, z Urzędu Gminy Dobra oraz z nieruchomości przy oczyszczalni ścieków w miejscowości Dobra w ramach Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych oraz zagospodarowanie odpadów komunalnych.
Vorherige Bekanntmachung620385-2025
Interne KennungZZ.271.32.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest odbieranie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych, na terenie Gminy Dobra, z Urzędu Gminy Dobra oraz z nieruchomości przy oczyszczalni ścieków w miejscowości Dobra w ramach Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych oraz zagospodarowanie odpadów komunalnych. Przedmiot zamówienia obejmuje załadunek, transport oraz: a) przekazanie selektywnie zebranych odpadów komunalnych odebranych od właścicieli nieruchomości i Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych do instalacji odzysku i unieszkodliwienia odpadów, zgodnie z obowiązującą ustawą o opadach. b) przekazywanie odebranych od właścicieli nieruchomości niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych, odpadów zielonych oraz pozostałości z sortowania odpadów komunalnych przeznaczonych do składowania w instalacji do przetwarzania odpadów komunalnych. Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne oraz bioodpady w nieruchomościach zamieszkałych, będą gromadzone w pojemnikach 120 l oraz w workach. Do odbioru odpady niesegregowane oraz bioodpady będą wystawiane w pojemnikach lub workach. Zamawiający przyjmuje następujący ilości odpadów w ramach zamówienia na cały okres: • 900 Mg odpadów niesegregowanych (zmieszanych) o kodzie 20 03 01, • 580 Mg odpadów selektywnie zebranych, • 470 Mg odpadów selektywnie zebranych z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, • 2 Mg odpadów niesegregowanych (zmieszanych) z Urzędu Gminy Dobra o kodzie 20 03 01, • 2 Mg odpadów selektywnie zebranych z Urzędu Gminy Dobra, ----------------------------- Charakterystyka Gminy Dobra 1) Powierzchnia Gminy Dobra 109 km2 2) Liczba mieszkańców zamieszkałych w Gminie Dobra wynosi około 8 200 osób w zabudowie jednorodzinnej – około 2700 gospodarstw domowych oraz około 160 budynków letniskowych 3) W 2024 roku odebrano odpadów komunalnych z gospodarstw domowych: a) niesegregowanych o kodzie 20 03 01 : 845 Mg b) selektywnie zebrane odpady komunalne: 525 MG c) PSZOK – odpady selektywnie zebrane: 417 MG Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ujęto w Specyfikacji Warunków Zamówienia dostępnej na stronie internetowej postępowania.