81947-2026 - Ergebnis
Polen – Verwaltung von Müllhalden – Zagospodarowanie odpadów komunalnych odebranych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Więcbork oraz zebranych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Dalkowie w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r. Część 2 Zamówienia: Zagospodarowanie odpadów komunalnych ulegających biodegradacji, w tym bioodpadów stanowiących odpady komunalne
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZagospodarowanie odpadów komunalnych odebranych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Więcbork oraz zebranych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Dalkowie w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r. Część 2 Zamówienia: Zagospodarowanie odpadów komunalnych ulegających biodegradacji, w tym bioodpadów stanowiących odpady komunalne
BeschreibungOpis: Przedmiotem zamówienia jest usługa zagospodarowania odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Więcbork oraz zebranych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Dalkowie, w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r. Dostawa odpadów komunalnych do instalacji komunalnych, instalacji odzysku lub przetwarzania odpadów odbywać się będzie pojazdami podmiotu, któremu Gmina Więcbork powierzy odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Więcbork oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Dalkowie.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
LosLOT-0001
TitelZagospodarowanie odpadów komunalnych ulegających biodegradacji, w tym bioodpadów stanowiących odpady komunalne
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa zagospodarowania odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Więcbork oraz zebranych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Dalkowie, w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r. Dostawa odpadów komunalnych do instalacji komunalnych, instalacji odzysku lub przetwarzania odpadów odbywać się będzie pojazdami podmiotu, któremu Gmina Więcbork powierzy odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Więcbork oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Dalkowie.