819478-2025 - Wettbewerb
Polen – Warmwasser – Kompleksowa dostawa energii cieplnej do budynków hal Torwar I i Torwar II w Centralnym Ośrodku Sportu przy ul. Łazienkowskiej 6a w Warszawie w okresie od 16 lutego 2026 r. do 28 lutego 2027 r.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKompleksowa dostawa energii cieplnej do budynków hal Torwar I i Torwar II w Centralnym Ośrodku Sportu przy ul. Łazienkowskiej 6a w Warszawie w okresie od 16 lutego 2026 r. do 28 lutego 2027 r.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii cieplnej do obiektów Torwar I i Torwar II w Warszawie przy ul. Łazienkowskiej 6a w okresie od 16 lutego 2026 r. do 28 lutego 2027 r. 2. Zamawiający oświadcza, iż prognozowane zużycie energii cieplnej na w okresie trwania zamówienia jest wartością przybliżoną, obliczoną na postawie wartości historycznych zużycia ciepła w budynkach hal Torwar I i II, i wynosi 11 000 GJ. a) prognoza służy wyłącznie do porównania ofert i w żadnym wypadku nie stanowi ze strony Zamawiającego zobowiązania do zakupu energii cieplnej w podanej ilości. Wykonawcy nie będzie przysługiwało jakiekolwiek roszczenie z tytułu nie pobrania przez Zamawiającego przewidywanej ilości energii cieplnej. b) Wykonawca odpowiedzialny będzie za całokształt, w tym za przebieg oraz terminowe wykonanie zamówienia, za jakość, zgodność z warunkami technicznymi i jakościowymi określonymi dla przedmiotu zamówienia. Wymagana jest należyta staranność przy realizacji zamówienia, rozumiana jako staranność profesjonalisty w działalności objętej przedmiotem niniejszego zamówienia. c) Wykonawca zobowiązany jest do dokonania wszelkich czynności i uzgodnień niezbędnych do przeprowadzenia procedury zmiany sprzedawcy. d) Zamawiający nie jest zwolniony z akcyzy na podstawie art. 31b ust. 2 ustawy o podatku akcyzowym (t.j. Dz.U. z 2025 poz. 126). 3. Szacowane zużycie ciepła w GJ dla Torwar I i Torwar II w okresie realizacji zamówienia wynosi: 11 000 GJ – opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne KennungNZ/P/15/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09321000 Warmwasser
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii cieplnej do obiektów Torwar I i Torwar II w Warszawie przy ul. Łazienkowskiej 6a w okresie od 16 lutego 2026 r. do 28 lutego 2027 r. 2. Zamawiający oświadcza, iż prognozowane zużycie energii cieplnej na w okresie trwania zamówienia jest wartością przybliżoną, obliczoną na postawie wartości historycznych zużycia ciepła w budynkach hal Torwar I i II, i wynosi 11 000 GJ. a) prognoza służy wyłącznie do porównania ofert i w żadnym wypadku nie stanowi ze strony Zamawiającego zobowiązania do zakupu energii cieplnej w podanej ilości. Wykonawcy nie będzie przysługiwało jakiekolwiek roszczenie z tytułu nie pobrania przez Zamawiającego przewidywanej ilości energii cieplnej. b) Wykonawca odpowiedzialny będzie za całokształt, w tym za przebieg oraz terminowe wykonanie zamówienia, za jakość, zgodność z warunkami technicznymi i jakościowymi określonymi dla przedmiotu zamówienia. Wymagana jest należyta staranność przy realizacji zamówienia, rozumiana jako staranność profesjonalisty w działalności objętej przedmiotem niniejszego zamówienia. c) Wykonawca zobowiązany jest do dokonania wszelkich czynności i uzgodnień niezbędnych do przeprowadzenia procedury zmiany sprzedawcy. d) Zamawiający nie jest zwolniony z akcyzy na podstawie art. 31b ust. 2 ustawy o podatku akcyzowym (t.j. Dz.U. z 2025 poz. 126).