819603-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Reinigungsdienste – DYNAMICKÝ NÁKUPNÍ SYSTÉM NA ZAJIŠTĚNÍ ÚKLIDOVÝCH SLUŽEB PRO DOMOV HARMONIE, CENTRUM SOCIÁLNÍCH SLUŽEB MIROŠOV
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDYNAMICKÝ NÁKUPNÍ SYSTÉM NA ZAJIŠTĚNÍ ÚKLIDOVÝCH SLUŽEB PRO DOMOV HARMONIE, CENTRUM SOCIÁLNÍCH SLUŽEB MIROŠOV
BeschreibungZadavatel zavádí dynamický nákupní systém („DNS“) na zajištění úklidových služeb pro Domov Harmonie, Centrum sociálních služeb dle § 138 a násl. zákona č. 134/2016 Sb.( ZZVZ). Na základě podané žádosti o účast nedochází k zadání konkrétní veřejné zakázky v DNS. Po provedeném posouzení žádostí o účast, bude zaveden DNS. Dodavatelé, kteří splní zadávací podmínky, budou do DNS zařazeni. Předmět plnění, technické podmínky, hodnoticí kritéria, doba poskytování, odpovědné veřejné zadávání, obchodní a platební podmínky konkrétních veřejných zakázek zadávaných v DNS budou vždy upřesněny a specifikovány ve Výzvě (Výzvách) k podání nabídky podle § 141 ZZVZ, které budou průběžně zasílány dodavatelům zařazeným do DNS. Doba trvání DNS je na dobu neurčitou nebo do vyčerpání limitu 150 000 000,00 Kč bez DPH. DNS nemá kategorie. S vybranými dodavateli budou uzavírány smlouvy o poskytování služeb, popřípadě jiné typy smluv dle konkrétních Výzev k podání nabídky.
Interne KennungCN/162/CN/25
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZadavatel zavádí dynamický nákupní systém („DNS“) na zajištění úklidových služeb pro Domov Harmonie, Centrum sociálních služeb dle § 138 a násl. zákona č. 134/2016 Sb.( ZZVZ).Jedná se o nadlimitní veřejnou zakázku na služby, zadávanou v užším řízení dle § 58 ZZVZ. DNS bude zaveden na dobu neurčitou. DNS není rozdělen na kategorie. Na základě podané žádosti o účast nedochází k zadání konkrétní veřejné zakázky v DNS. Po provedeném posouzení žádostí o účast, bude zaveden DNS. Dodavatelé, kteří splní zadávací podmínky, budou do DNS zařazeni. Předmět plnění, technické podmínky, hodnoticí kritéria, doba poskytování, odpovědné veřejné zadávání, obchodní a platební podmínky konkrétních veřejných zakázek zadávaných v DNS budou vždy upřesněny a specifikovány ve Výzvě (Výzvách) k podání nabídky podle § 141 ZZVZ, které budou průběžně zasílány dodavatelům zařazeným do DNS. Doba trvání DNS je na dobu neurčitou. S vybranými dodavateli budou uzavírány smlouvy o poskytování služeb, popřípadě jiné typy smluv dle konkrétních Výzev k podání nabídky.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911100 Reinigung von Unterkünften, 70220000 Dienstleistungen der Vermietung oder Verpachtung von eigenen Nichtwohnimmobilien
5. Los
LosLOT-0001