See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oprogramowania wraz wdrożeniem oraz nadzorem autorskim i serwisem technicznym dla potrzeb Wielospecjalistycznego Szpitala Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Nowej Soli.
Beschreibung: Dostawa oprogramowania wraz wdrożeniem oraz nadzorem autorskim i serwisem technicznym dla potrzeb Wielospecjalistycznego Szpitala Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Nowej Soli.
Interne Kennung: DZP-280-1/51/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: a) dostawa licencji • Integracja z CeZ - karta leczenia Integracja z CeZ - karta leczenia - Ucyfrowienie +indeksacja • Serwer integracyjny 2026 • Rozszerzenie EDM o nowe dokumenty ustawowe (+9) (obejmuje również monitorowanie) • AMMS AI Dokumentacja obrazowa - interfejs do systemu CeZ integracja z PUI b) Wdrożenie, nadzór autorski wraz z serwisem techniczym • Integracja z CeZ - karta leczenia Integracja z CeZ - karta leczenia - Ucyfrowienie +indeksacja • Wdrożenie 50 osobodni od momentu podpisania umowy • Nadzór autorski 36 miesięcy od daty wdrożenia • Serwis techniczny 36 osobodni (1 osobodzień w miesiącu) od daty wdrożenia • Serwer integracyjny 2026 • Wdrożenie 10 osobodni od momentu podpisania umowy • Nadzór autorski 36 miesięcy od daty wdrożenia • Serwis techniczny 36 osobodni (1 osobodzień w miesiącu) od daty wdrożenia • Rozszerzenie EDM o nowe dokumenty ustawowe (+9) (obejmuje również monitorowanie) • Wdrożenie 10 osobodni od momentu podpisania umowy • Nadzór autorski 36 miesięcy od daty wdrożenia • Serwis techniczny 36 osobodni (1 osobodzień w miesiącu) od daty wdrożenia • AMMS AI Dokumentacja obrazowa - interfejs do systemu CeZ integracja z PUI • Wdrożenie 20 osobodni od momentu podpisania umowy • Serwis techniczny 36 osobodni (1 osobodzień w miesiącu) od daty wdrożenia
Interne Kennung: DZP-280-1-51/2025