See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kybernetická bezpečnost v nemocnicích AGEL – SW pro řízení obecných a kybernetických rizik
Beschreibung: Předmětem této zakázky je dodávka, instalace a implementace softwaru pro řízení obecných rizik (zdravotní rizika, obchodní rizika atd.) a kybernetických rizik („Software“), a to v souladu s interními bezpečnostními politikami zadavatele a legislativními požadavky, jejichž specifikace je uvedena v příloze č. 4 ZD, udělení licencí k používání Software a poskytování dalších s tím spojených a v příloze č. 1 ZD vymezených služeb. Podrobnosti viz zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Kybernetická bezpečnost v nemocnicích AGEL – SW pro řízení obecných a kybernetických rizik
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny závazku jsou uvedeny v příloze č. 1 zadávací dokumentace (návrh smlouvy).