2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inkoop van kinderbeschermingsmaatregelen, jeugdreclassering en aanvullende diensten van gecertificeerde instellingen 2027 en verder
Beschreibung: De inkoop ziet op een opdracht voor het uitvoeren van kinderbeschermingsmaatregelen, jeugdreclassering en aanvullende diensten door gecertificeerde instellingen, e.e.a. volgens de Jeugdwet. Omvang
Interne Kennung: 2025/130/HVB/LS
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: geen sprake van beoordelingen van economisch meest voordelige inschrijvingen. De aanbestedende dienst doet uiteindelijk in de procedure na een dialoog een finaal aanbod aan de gecertificeerde instellingen. Die kunnen dat aanvaarden of weigeren. Na dialoog volgt een finaal aanbod aan de gecertificeerde instellingen, ter aanvaarding of weigering
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85323000 Kommunaler Gesundheitsdienst
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1