See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Badania statystyczne: 1.44.01 Bilanse paliw i energii, 1.44.02 Elektroenergetyka i ciepłownictwo, 1.44.04 Badanie zużycia paliw i energii w gospodarstwach domowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego badania statystycznego •o symbolu 1.44.01 - „Bilanse paliw i energii” ujętego w „Programie badań statystycznych statystyki publicznej na rok 2024”, ustalonego rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 7 grudnia 2023 r. w sprawie programu badań statystycznych statystyki publicznej na rok 2024 (Dz. U. poz. 2747, z późn. zm.) oraz „Programie badań statystycznych statystyki publicznej na rok 2025”, ustalonego rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 24 września 2024 r. w sprawie programu badań statystycznych statystyki publicznej na rok 2025 (Dz. U. poz. 1653, z późn. zm.), •o symbolu 1.44.02 - „Elektroenergetyka i ciepłownictwo” ujętego w „Programie badań statystycznych statystyki publicznej na rok 2024”, ustalonego rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 7 grudnia 2023 r. w sprawie programu badań statystycznych statystyki publicznej na rok 2024 (Dz. U. poz. 2747, z późn. zm.) oraz „Programie badań statystycznych statystyki publicznej na rok 2025”, ustalonego rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 24 września 2024 r. w sprawie programu badań statystycznych statystyki publicznej na rok 2025 (Dz. U. poz. 1653, z późn. zm.), •o symbolu 1.44.04 - „Badanie zużycia paliw i energii w gospodarstwach domowych” ujętego w „Programie badań statystycznych statystyki publicznej na rok 2024”, ustalonego rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 7 grudnia 2023 r. w sprawie programu badań statystycznych statystyki publicznej na rok 2024 (Dz. U. poz. 2747, z późn. zm.), „Programie badań statystycznych statystyki publicznej na rok 2025”, ustalonego rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 24 września 2024 r. w sprawie programu badań statystycznych statystyki publicznej na rok 2025 (Dz. U. poz. 1653, z póżn. zm.) oraz „Programie badań statystycznych statystyki publicznej na rok 2026” (zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie programu badań statystycznych statystyki publicznej na rok 2026)
Interne Kennung: BDG.260.32.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79330000 Statistische Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Badanie statystyczne o symbolu 1.44.01 - „Bilanse paliw i energii”
Beschreibung: wykonanie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego badania statystycznego o symbolu 1.44.01 - „Bilanse paliw i energii” ujętego w „Programie badań statystycznych statystyki publicznej na rok 2024”, ustalonego rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 7 grudnia 2023 r. w sprawie programu badań statystycznych statystyki publicznej na rok 2024 (Dz. U. poz. 2747, z późn. zm.) oraz „Programie badań statystycznych statystyki publicznej na rok 2025”, ustalonego rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 24 września 2024 r. w sprawie programu badań statystycznych statystyki publicznej na rok 2025 (Dz. U. poz. 1653, z późn. zm.)
Interne Kennung: Zadanie I
Los: LOT-0002
Titel: Badanie statystyczne o symbolu 1.44.02 - „Elektroenergetyka i ciepłownictwo”
Beschreibung: wykonanie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego badania statystycznego o symbolu 1.44.02 - „Elektroenergetyka i ciepłownictwo” ujętego w „Programie badań statystycznych statystyki publicznej na rok 2024”, ustalonego rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 7 grudnia 2023 r. w sprawie programu badań statystycznych statystyki publicznej na rok 2024 (Dz. U. poz. 2747, z późn. zm.) oraz „Programie badań statystycznych statystyki publicznej na rok 2025”, ustalonego rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 24 września 2024 r. w sprawie programu badań statystycznych statystyki publicznej na rok 2025 (Dz. U. poz. 1653, z późn. zm.)
Interne Kennung: Zadanie II
Los: LOT-0003
Titel: Badanie statystyczne o symbolu 1.44.04 - „Badanie zużycia paliw i energii w gospodarstwach domowych”
Beschreibung: wykonanie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego badania statystycznego o symbolu 1.44.04 - „Badanie zużycia paliw i energii w gospodarstwach domowych” ujętego w „Programie badań statystycznych statystyki publicznej na rok 2024”, ustalonego rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 7 grudnia 2023 r. w sprawie programu badań statystycznych statystyki publicznej na rok 2024 (Dz. U. poz. 2747, z późn. zm.), „Programie badań statystycznych statystyki publicznej na rok 2025”, ustalonego rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 24 września 2024 r. w sprawie programu badań statystycznych statystyki publicznej na rok 2025 (Dz. U. poz. 1653, z póżn. zm.) oraz „Programie badań statystycznych statystyki publicznej na rok 2026” (zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie programu badań statystycznych statystyki publicznej na rok 2026),
Interne Kennung: Zadanie III