2. Verfahren
Verfahren
Titel: Groenonderhoud speelpleinen en openbare delen wijken Kantonnale Bouwmaatschappij via sociale tewerkstelling - dienstjaren 2026 tem 2028
Beschreibung: De opdracht omvat het groenonderhoud in de wijken van de Kantonnale Bouwmaatschappij in Heusden-Zolder. De opdracht omvat tevens het onderhoud van de verschillende speelpleinen in Heusden-Zolder en omvat ook specifieke opdrachten inzake keuringen van speelpleinen en toestellen waarvoor specifieke kennis en certificaat NBN EN 1176 en 1177 vereist is. Voorbehouden opdracht: volgens artikel 15 van de wet van 17 juni 2016 wordt de opdracht beperkt tot het kader van de programma's voor beschermde arbeid. Volgens artikel 15 van de wet van 17 juni 2016 wordt de opdracht voorbehouden aan sociale werkplaatsen en aan ondernemers die de maatschappelijke en professionele integrate van gehandicapten of kansarmen tot doel heeft. Werkplaatsen, ondernemers en programma's die beantwoorden aan gelijkaardige voorwaarden worden aanvaard.
Interne Kennung: PPP00F-4059/5297/026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 026_1
Haupteinstufung (cpv): 50870000 Reparatur und Wartung von Spielplatzeinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77312000 Unkrautjäten, 77313000 Pflege von Parkanlagen