2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych z terenu Gminy Duszniki-Zdrój
Beschreibung: Odbieranie i zagospodarowanie przez Wykonawcę selektywnie zebranych odpadów komunalnych oraz odpadów zmieszanych pochodzących bezpośrednio z terenów nieruchomości zamieszkałych i mieszanych, na których powstają odpady komunalne. W czasie realizacji zamówienia Zamawiający przewiduje odbiór odpadów wielkogabarytowych i wyeksploatowanego sprzętu elektrycznego i elektronicznego z miejsc składowania odpadów przy nieruchomościach zamieszkałych – tzw. „Akcja wystawka”, co najmniej 1 raz w czasie realizacji zamówienia w terminie ustalonym z Zamawiającym. Usuwanie i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych z miejsc nieprzeznaczonych do składowania – do 20 zgłoszeń Zamawiającego w trakcie trwanie umowy. 4. Selektywna zbiórka odpadów komunalnych objęta zamówieniem obejmuje, następujące frakcje: a. metal i tworzywa sztuczne, b. szkło, c. papier i tektura, d. odpady ulegające biodegradacji (resztki kuchenne), e. odpady zmieszane 5. Zbiórka w Gminnym Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów obejmuje oprócz wymienionych w punkcie 2 następujące frakcje: a. zużyte baterie i akumulatory, b. zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, c. meble i inne odpady wielkogabarytowe, d. bioodpady pochodzące z pielęgnacji terenów zielonych (liście, trawa, gałęzie itp.) e. odpady budowlane i rozbiórkowe, f. zużyte opony, pochodzące z gospodarstwa domowego takich jak opony od samochodów osobowych, motorów, skuterów, rowerów itp. g. przeterminowane leki i chemikalia h. odpady niebezpieczne i. odpady tekstyliów i odzieży j. odpady nie kwalifikujące się do odpadów medycznych powstałych w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i strzykawek. Opis szczegółowych obowiązków Wykonawcy znajduje się w Opisie przedmiotu zamówienia załącznik nr 2A
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Główne aspekty procedury reguluje SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 3. Przedmiot zamówienia realizowany będzie poprzez: 1. Odbieranie i zagospodarowanie przez Wykonawcę selektywnie zebranych odpadów komunalnych oraz odpadów zmieszanych pochodzących bezpośrednio z terenów nieruchomości zamieszkałych i mieszanych, na których powstają odpady komunalne. 2. W czasie realizacji zamówienia Zamawiający przewiduje odbiór odpadów wielkogabarytowych i wyeksploatowanego sprzętu elektrycznego i elektronicznego z miejsc składowania odpadów przy nieruchomościach zamieszkałych – tzw. „Akcja wystawka”, co najmniej 1 raz w czasie realizacji zamówienia w terminie ustalonym z Zamawiającym. 3. Usuwanie i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych z miejsc nieprzeznaczonych do składowania – do 20 zgłoszeń Zamawiającego w trakcie trwanie umowy. 4. Selektywna zbiórka odpadów komunalnych objęta zamówieniem obejmuje, następujące frakcje: a. metal i tworzywa sztuczne, b. szkło, c. papier i tektura, d. odpady ulegające biodegradacji (resztki kuchenne), e. odpady zmieszane 5. Zbiórka w Gminnym Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów obejmuje oprócz wymienionych w punkcie 2 następujące frakcje: a. zużyte baterie i akumulatory, b. zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, c. meble i inne odpady wielkogabarytowe, d. bioodpady pochodzące z pielęgnacji terenów zielonych (liście, trawa, gałęzie itp.) e. odpady budowlane i rozbiórkowe, f. zużyte opony, pochodzące z gospodarstwa domowego takich jak opony od samochodów osobowych, motorów, skuterów, rowerów itp. g. przeterminowane leki i chemikalia h. odpady niebezpieczne i. odpady tekstyliów i odzieży j. odpady nie kwalifikujące się do odpadów medycznych powstałych w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i strzykawek. Dalsze szczegóły przedmiotu zamówienia opisane są w Opisie przedmiotu zamówienia - załącznik nr 2A
Interne Kennung: ZP.271.11.2025
Menge: 1 251,38 Tonnen