2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów na potrzeby produkcji oraz eksploatacji ekspozycji Centrum Nauki Kopernik
Beschreibung: Dynamiczny system zakupów na dostawę materiałów na potrzeby produkcji oraz eksploatacji ekspozycji Centrum Nauki Kopernik. Szacowana wartość zamówień objętych całym dynamicznym systemem zakupów: 2 000 000PLN netto.
Vorherige Bekanntmachung: 285738-2025
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44000000 Baukonstruktionen und Baustoffe; Bauhilfsprodukte (elektrische Apparate ausgenommen)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Dostawa materiałów na potrzeby produkcji oraz eksploatacji ekspozycji Centrum Nauki Kopernik
Beschreibung: Dynamiczny system zakupów na dostawę materiałów na potrzeby produkcji oraz eksploatacji ekspozycji Centrum Nauki Kopernik.
Interne Kennung: DZP.260.16.2025 - kategoria I: materiały budowlane
Zusätzliche Einstufung (cpv): 19500000 Gummi- und Plastikstoffe, 14810000 Schleifmittel, 44191000 Verschiedene Holzbaustoffe