See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa implantów wraz z użyczeniem instrumentarium do zabiegów ortopedycznych dla Zespołu Opieki Zdrowotnej we Włoszczowie – Szpitala Powiatowego im. Jana Pawła II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa implantów wraz z użyczeniem instrumentarium do zabiegów ortopedycznych, – Kod CPV: 33183100-7. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ, pakiety od nr 1 do nr 15.
Interne Kennung: 21/11/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 - Endoproteza Pierwotna i Rewizyjna Stawu Biodrowego
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamówienie nie przewiduje prawa opcji
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2- Endoprotezy pierwotne i rewizyjne kolana
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 Endoproteza stawu biodrowego bezcementowa i cementowa
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 – Endoproteza stawu kolanowego
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 – Materiały kościozastępcze
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6 – Protezy pierwotne i rewizyjne biodra
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7 – Endoproteza stawu ramiennego
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8 – System cementowania
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9 – Implanty i narzędzia ortopedyczne do zespoleń kości
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10 – Płyty do złamań okołoprotezowych
Interne Kennung: Pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11 - Membrana z rejestracją do ubytków chrzęstnych oraz chrzęstno-kostnych.
Interne Kennung: Pakiet nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12 - Roztwory do sporządzania kleju do tkanek.
Interne Kennung: Pakiet nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13 – Membrana dwuwarstwowa, kolagenowa.
Interne Kennung: Pakiet nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14 – Artroskopia
Interne Kennung: Pakiet nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15 – Chirurgia barku
Interne Kennung: Pakiet nr 15