2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup i dostawa laptopów w ramach projektu „Edu-fish – program edukacyjno-promocyjny w zakresie rybactwa” (umowa o dofinansowanie nr FEDR.02.01.IP.01-0001/24) w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rybactwa na lata 2021-2027”
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup i dostawa laptopów w ramach projektu „Edu-fish – program edukacyjno-promocyjny w zakresie rybactwa” (umowa o dofinansowanie nr FEDR.02.01.IP.01-0001/24) w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rybactwa na lata 2021-2027 do Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. 2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumentach ,,Formularz opis przedmiotu zamówienia” - Załącznik nr 1 do SWZ, będące jednocześnie formularzami cenowymi.
Interne Kennung: 482/2025/PN/DZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
5. Los
Los: LOT-0001