820-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von medizinischem Personal – Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKonkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych
BeschreibungKonkurs ofert uzupełniający poprzedzający zawarcie umów na udzielanie świadczeń zdrowotnych przez ratowników medycznych w Izbie Przyjąć Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Pruszkowie
Interne KennungDKP/KO/33/2025
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibungkonkurs ofert uzupełniający poprzedzający zawarcie umów na udzielanie świadczeń zdrowotnych przez ratowników medycznych w Izbie Przyjąć Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Pruszkowie