See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zadania ochronne Wielkopolskiego Parku Narodowego do wykonania w latach 2026-2027 (1)
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie zadań ochronnych Wielkopolskiego Parku Narodowego w latach 2026-2027 w zakresie: prace leśne - hodowli lasu, prace na szkółce leśnej, ochrony ekosystemów leśnych przed czynnikami biotycznymi i abiotycznymi, ochrony zwierząt, ochrony przeciwpożarowej, ochrony zwierząt łownych, prace nieleśne - ochrony nieleśnych ekosystemów lądowych, ochrony ekosystemów wodnych, ochrona roślin, remontów dróg, administracji budynków, regulacji stanu posiadania, ochrona krajobrazu udostępniania parku dla turystyki, cięć przebudowy, pielęgnacyjnych i sanitarnych, usuwania drzew trudnych maszynowo i pracami alpinistycznymi zlokalizowanych wzdłuż ciągów komunikacyjnych, przy szlakach turystycznych i zabudowie wzdłuż granic lasu. Prace na gruntach WPN poza granicami Parku
Interne Kennung: 3/37/8/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nie dotyczy
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 Obwód ochronny Morena prace leśne 2026-2027
Interne Kennung: 3/37/8/25 cz. 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 Obwód ochronny Morena cięcia 2026-2027
Interne Kennung: 3/37/8/25 cz.2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 Obwód ochronny Morena turystyka 2026-2027
Interne Kennung: 3/37/8/25 cz.3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 Obwód ochronny Morena prace nieleśne 2026-2027
Interne Kennung: 3/37/8/25 cz.4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 6 Obwód ochronny Wiry cięcia 2026-2027
Interne Kennung: 3/37/8/25 cz.6
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 5 Obwód ochronny Wiry prace leśne 2026-2027
Interne Kennung: 3/37/8/25 cz.5
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 Obwód ochronny Wiry turystyka 2026-2027
Interne Kennung: 3/37/8/25 cz.7
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 Obwód ochronny Wiry prace nieleśne 2026-2027
Interne Kennung: 3/37/8/25 cz.8
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9 Obwód ochronny Wypalanki prace leśne 2026-2027
Interne Kennung: 3/37/8/25 cz.9
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10 Obwód ochronny Wypalanki cięcia 2026-2027
Interne Kennung: 3/37/8/25 cz.10
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11 Obwód ochronny Wypalanki turystyka 2026-2027
Interne Kennung: 3/37/8/25 cz.11
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12 Obwód ochronny Wypalanki prace nieleśne 2026-2027
Interne Kennung: 3/37/8/25 cz.12
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 13 Obwód ochronny Jeziory prace leśne 2026-2027
Interne Kennung: 3/37/8/25 cz.13
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 14 Obwód ochronny Jeziory cięcia 2026-2027
Interne Kennung: 3/37/8/25 cz.14
Los: LOT-0015
Titel: Część nr 15 Obwód ochronny Jeziory turystyka 2026-2027
Interne Kennung: 3/37/8/25 cz.15
Los: LOT-0016
Titel: Część nr 16 Obwód ochronny Jeziory prace nieleśne 2026-2027
Interne Kennung: 3/37/8/25 cz.16
Los: LOT-0017
Titel: Część nr 17 Obwód ochronny Górka prace leśne 2026-2027
Interne Kennung: 3/37/8/25 cz.17
Los: LOT-0018
Titel: Część nr 18 Obwód ochronny Górka cięcia 2026-2027
Interne Kennung: 3/37/8/25 cz.18
Los: LOT-0019
Titel: Część nr 19 Obwód ochronny Górka turystyka 2026-2027
Interne Kennung: 3/37/8/25 cz.19
Los: LOT-0020
Titel: Część nr 20 Obwód ochronny Górka prace nieleśne 2026-2027
Interne Kennung: 3/37/8/25 cz.20
Los: LOT-0021
Titel: Część nr 21 Teren WPN usuwanie drzew trudnych maszynowo i alpinistycznie 2026/2027
Interne Kennung: 3/37/8/25 cz.21
Los: LOT-0022
Titel: Część nr 22 Niwka 2026/2027
Interne Kennung: 3/37/8/25 cz.22