2. Verfahren
Verfahren
Titel: Fotovoltaická elektrárna Vsetínská nemocnice
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka nových fotovoltaických panelů (dle Přílohy č. 7 zadávací dokumentace – Projektová dokumentace), vč. jejich instalace na níže uvedené objekty a vč. dalších souvisejících činností (dle Přílohy č. 5 zadávací dokumentace – Návrh smlouvy o dílo). Vsetínská nemocnice a.s., Nemocniční 955, 755 01 Vsetín objekt s místním označením „H“ – na p. č. 3235, objekt s místním označením „G“ – na p. č. 3236, objekt s místním označením „O“ – na p. č. 3244, objekt s místním označením „M“ – na p. č. 3232 Poliklinika Vsetínské nemocnice a.s., Nemocniční 945, 755 01 Vsetín objekt s místním označením „Poliklinika“ – na p. č. 3083.
Interne Kennung: VSN-8913/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331000 Solarbatterien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si změnu závazku vyhradil v Příloze č. 5 zadávací dokumentace – Návrh smlouvy o dílo, konkrétně v čl. XII, následovně: Objednatel si nad rámec případných změn uvedených v jiných odstavcích této smlouvy vyhrazuje možnost změny závazku ze smlouvy, a to následovně: - v případě, že zhotovitel při realizaci díla prokazatelně doloží, že daná komponenta předmětu plnění není na trhu dostupná, může nabídnout k realizaci srovnatelné nebo lepší řešení (za dodržení ostatních smluvních podmínek, a to zjm. podmínek záručních v čl. VII. odst. 2 této smlouvy), které však nepovede k navýšení celkové smluvní ceny za realizaci díla. Současně takto instalované alternativní řešení nesmí porušit podmínky předběžného souhlasu provozovatele distribuční sítě; - dle čl. IV odst. 7 této smlouvy.