820057-2025 - Ergebnis
Niederlande – Abonnementdienste – Vrijwillige transparantie voor de juridische kennisbank sociaal domein
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVrijwillige transparantie voor de juridische kennisbank sociaal domein
BeschreibungDeze vrijwillige transparantie betreft het voornemen van de gemeente tot een eventuele afsluiting van een juridische kennisbank sociaal domein op het gebied van Participatiewet, Inburgering, WMO en Jeugd. Een juridische kennisbank sociaal domein.
Interne Kennung536908
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79980000 Abonnementdienste
5. Los
LosLOT-0000
TitelJuridische kennisbank sociaal domein
BeschreibungJuridische kennisbank sociaal domein op het gebied van Participatiewet, Inburgering, WMO en Jeugd. Een juridische kennisbank sociaal domein.
Interne Kennung1